KURU TEMİZLEME HİZMETLERİ

 Dry Papyon ülkemizde kuru temizleme sektörünün öncü kuruluşlarından olup sektöründe uzun yıllara varan bir bilgi birikimine sahiptir. Yaşadığımız şartlarda çok yoğun bir tempoya sahip insanlar çoğu zaman kendilerine ve sevdiklerine ayıracak zaman bulamamaktadır. Bu tempoya bir de çamaşır yıkama ve kurutma işlemleri de eklenince bazen hayat çekilmez olabilir.

Tüm tekstil ürünlerinizin ve kıyafetlerinizin uzun ömürlü olmasını sağlayan, kumaşların renk ve kalitelerini bozmadan temizleyen Dry Papyon Kuru Temizleme organik deterjanlar kullanarak sağlığınızı da güvence altına alıyor. Öncelikleri müşteri memnuniyeti olan firma, teknolojiyi yakından takip ederek, en yeni sistemler ve en kaliteli makinalarla kuru temizleme hizmeti vermektedir.

Kuru temizleme dendiği zaman akla ilk gelen Dry Papyon Kuru Temizleme olmalıdır. Bilgi ve teknolojiden yola çıkarak en iyi, hızlı ve garantili kuru temizleme hizmetleri ile sizlerle. Servis imkânları da mevcut olan firma, eşyalarınızı evinizden alıp, kısa bir süre sonra yepyeni bir şekilde evinize getirir. Hem uygun fiyata, hemde kapıda ödeme kolaylığı ile büyük bir rahatlık sunuyor.

Dry Papyon Kuru Temizleme olarak sizlere verdiğimiz ücretsiz servis, express temizleme, kapıda ödeme , online sipariş ve vb hizmetler sayesinde hem kendinize hem de sevdiklerinize zaman ayırabilirsiniz. Bazı anlar daha uzun olsaydı dersiniz ya, artık bu anları daha uzun kılmak ve çamaşır işlerinden kurtulmak sizin elinizde. Sizlere bir telefon kadar uzağız. Arayın hemen Dry Papyon uzman ekipleri kapınıza gelsin. Bundan sonra lekeler bizim, sevdiklerinizle mutlu anlar sizin

BU ALANDAKİ HİZMET ORANLARIMIZ

94%ÜTÜ HİZMETLERİ
90%GİYSİ TEMİZLEME
80%KÜRK & DERİ BAKIMI
89%PERDE TEMİZLEME
70%EV TEKSTİLİ